O Grupa PIONIER

Jako firma PIONIER Sieć Biur Nieruchomości od 1997 roku pomagamy ludziom w spełnianiu jednego z podstawowych marzeń – marzeń o własnym dachu nad głową na miarę ich potrzeb i możliwości. 

Oferujemy na sprzedaż lub do wynajęcia domy i rezydencje, mieszkania i apartamenty, a także lokale handlowe i usługowe oraz obiekty i grunty komercyjne. Swoim działaniem obejmujemy m.in. takie miasta jak Katowice, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Żywiec, Ustroń, Wisła, a także ich okolice. 

Sieć Biur Nieruchomości PIONIER tworzą nasze oddziały: 

• PIONIER Nieruchomości – Katowice, ul. Warszawska 6

• PIONIER Nieruchomości – Gliwice, ul. Kosów 4

• PIONIER Nieruchomości – Bielsko-Biała,  Jaworze ul.Średnia 284

• PIONIER Nieruchomości – Ustroń, Daszyńskiego 11 

Swoją misję postrzegamy nie tylko jako dążenie do znalezienia właściwego kontrahenta. 

Jesteśmy z Wami podczas całego procesu zakupu lub sprzedaży nieruchomości. 

Staramy się, aby cały ten proces, budzący wiele emocji pozostał miłym wspomnieniem oferując Państwu naszą wiedzę, doświadczenie i życzliwość. Jest nam szczególnie miło, że wielu naszych Klientów korzysta z naszych usług wielokrotnie. To potwierdza celowość naszych starań i mobilizuje do dalszego podnoszenia jakości naszej pracy. 

Oferujemy kompleksowe usługi związane z obrotem nieruchomościami: - pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości - pełną obsługę transakcji - pomoc w uzyskaniu kredytu - zarządzanie nieruchomościami - wyceny wykonywane przez rzeczoznawców majątkowych - usługi geodezyjne - doradztwo - usługi projektowania i aranżacji wnętrz. 

PIONIER posiada cztery specjalistyczne działy. 

Dział Nieruchomości Mieszkalnych specjalizuje się w sprzedaży, kupnie i wynajmie domów, apartamentów i mieszkań na obszarze województwa śląskiego 

Dział Nieruchomości Komercyjnych specjalizuje się w wynajmie i sprzedaży lokali handlowych, biurowych, budynków komercyjnych m.in biurowców, kamienic, pawilonów handlowych i usługowych. Obsługujemy sieciowych klientów komercyjnych takich jak: banki, markowe sieci handlowe, renomowane firmy usługowe itp. Dział komercyjny działa na terenie całej Polski.

Dział Zarządzania specjalizuje się w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Śląska i Podbeskidzia  

Dział Doradztwa specjalizuje się w doradztwie inwestycyjnym na rynku nieruchomości komercyjnych. Usługi doradztwa są wykonywane przez ekspertów w dziedzinie inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych posiadających prestiżowe tytuły CCIM (Certified Commercial Investment Member) nadawane przez CCIM Institute z Chicago www.ccim.com 

Należymy do Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - PFRN, Ogólnopolskiego Systemu Oferowania Nieruchomości - MLS Polska, Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami - BCK SPON.